Dil Eğitimleri > İngilizce Kursu
 
 

 

 

NYS İş ve E-Mail Yazışmaları İngilizcesi

 

 

 

İş dünyasında başarı ve kazancın yolu, dünya pazarındaki hedef kitlelere doğru iletişim kurabilmekten geçiyor.

 

 

Günümüz iş dünyası, ürün tanıtımlarını ve pazar bulma arayışlarını pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini ağırlıklı olarak elektronik ortamda yaptığı yazışmalarla gerçekleştiriyor.

 

E-posta ile iletişim, ekonomiklik, çok süratli bir şekilde bir çok kişiye aynı anda iletilebilirlik, etkinlik ve aynı zamanda hukuki belge olması açılarından global iletişimin vazgeçilmez formlarından birisidir.

 

 

Ancak; uzun, okuyanın zamanını alan, karmaşık bilgiler veren, hedeflenen konuyu net sözcüklerle etkili bir şekilde anlatmayan e-postalarla amaca ulaşmak olanaklı değildir. Çünkü kısa, etkin, az ve öz yazanların mesajları okunuyor ve bir sonuca ulaşıyor.

 

 

Dünya dilleri -özellikle İngilizce- olarak yapılan yurtdışı e-posta yazışmalarında dil, konu, kişi, zamanlama, yapılması gerekenler, içerik ve şekil gibi noktalara önem verilmesi şirket, firma ve kurum açısından başarısının anahtarıdır. Doğru yöntemlerle yürütülen elektronik yazışmalar, dış pazardaki işin taraflar arasında verilmek istenen mesajın doğru ve kolay anlaşılabilmesi açısından çok önemlidir.

 

 

İş dünyası ve kurumların saygınlığını koruması açısından da son derece önemli olan yurtdışı email yazma eğitimlerini 1998'den beri başarıyla veren New York Studio Dil Okulları, email yazma İngilizcesi eğitimlerinde yazışma inceliklerini ve tekniklerini öğrencilerine aktararak işinizde başarıya ve kazanca ulaşmanız için çok önemli katkı sağlıyoruz.  

 

 

New York Studio Dil Okulları E-Mail ve İş Yazışmaları programı uluslararası ortak iş dili olarak kullanılan İngilizce’yi en profesyonel ve en etkili biçimde kullanmayı öğretir. Böylece işadamlarının en çok tercih ettiği iletişim yönteminde başarılı, daha verimli ve etkin olmalarını sağlar.

 

New York Studıo Dil Okulları, katılımcılarına kendi yazdıkları ya da yazmaları gereken e-maillerden örnekler getirip onlar üzerinde çalışabilmelerine de olanak sağlar.

 

 

New York Studio Dil Okulları, E-Mail ve İş Yazışmaları programıyla başarıyla eğittiği çalışanlarınızla kazançlı bağlantılara imza atacaksınız.  

 

 

New York Studio Dil Okulları'ndan aldığınız 'E-Mail ve İş Yazışmaları' eğitiminde:

 

 

Email yazmak için temel kuralları, Mesaj türleri -Aksiyon gerektiren mesajlar, -Bilgi mesajları gibi konular çok detaylı bir şekilde işlenmektedir.

 
 
 

  • Instagram