GENEL İNGİLİZCE

İNGİLİZCE’Yİ NEW YORK STUDIO DİL OKULLARINDA ÖĞRENİN!

NYS Dil Okulları 1998 yılından beri yurt dışında dil öğrenme deneyimini size İstanbul’da sunuyor. Anadili İngilizce, uluslararası tanınırlığı olan eğitim sertifikalı öğretmenleri, konuşma ağırlıklı eğitim metodu ile yurtdışındaki eğitimi sizin ayağınıza getiriyor. Çağdaş eğitim anlayışı, modern ve teknolojik sınıfları ile öğrenme yolculuğunuzu keyifli hale getirecek video, podcast, e-kitap, DVD, görsel, işitsel  eğitim araç ve gereçleriyle İngilizceyi kolayca öğreneceksiniz.

NYS DİL OKULLARI İLE NEW YORK ARTIK İSTANBUL’DA!

NYS Dil Okulları İngilizce derslerinde yalnızca İngilizce konuşulur. Böylece öğrencinin dili anlama, konuşma, kelime haznesini zenginleştirme ve yeni kelimeleri doğru tellafuz etme olanağı daha ilk dersten itibaren sağlanır. Alanında uzman öğretmen kadrosu, her öğrenciye özel olarak uyguladığı iletişimsel  metot  ile  İngilizceyi  sevdirir,  aktivitelerle konuşturarak  kolayca  öğretir.  Eğitim  sonunda gelinen noktada öğrencinin ikinci bir dili edinmesi kaçınılmazdır !

Sizler de 1998 den bu yana NYS Dil Okullarını tercih eden öğrenciler gibi, İngilizce’yi anadiliniz gibi konuşur, hem sosyal hem iş hayatınızda ve hem de uluslararası ve ulusal dil  sınavlarında başarılara imza atarsınız. NYS Dil Okulları her öğrencisinin amacına ve ihtiyacına uygun eğitim programları ile katılımcılarının hedeflerine ulaşmasını sağlar.


English on Skype

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR