AÇIK GRUP

Kariyer hedeflerinize ulaşmada İngilizce Açık Gruplarımızın faydasını çok kısa zamanda görebilirsiniz. New York Studio Dil Okulları’nın size özel hazırlayacağı eğitim programı ile İngilizce veya yeni dilinizi hızlıca öğrenip, kariyer hedeflerinizi yükseltebilirsiniz.

İngilizce Açık Gruplarımıza bireysel öğrenciler olduğu gibi kurumlar da çalışanları merkezlerimizdeki Açık Grup Derslerine göndermeyi tercih ediyorlar.

Uluslararası arenada rekabet eden kurum yöneticileri ve çalışanları ingilizce öğrenmekle hem kendi kendilerine ve hemde çalıştıkları şirketlere ciddi katkılarda bulunuyorlar. Kariyeriniz için ingilizceyi konuşabiliyor olmak işe seçilme ya da terfi olanaklarında büyük avantajınız ve başarı kapılarını size açan anahtarınız olacaktır. !

Kariyeriniz için NYS ile İngilizcenin yanında Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça ve Arapça dillerinde de grup eğitimleri alabilirsiniz. NYS Dil Okulları ders içeriklerini kurum ve katılımcı ihtiyaçlarına göre hazırlar.

Her eğitim programında olduğu gibi açık grup eğitimlerinde de iletişimsel metod uygularız. Açık grup dersleri haftada iki gün gerçekleştirilir. Derslerini hafta içi almak isteyen öğrenciler akşam 18:30-21:30 saatlerinde, haftada iki gün hafta sonu almak isteyenlerde hafta sonunda  bir gün sabah ve bir gün öğleden sonra olmak üzere yine haftada iki gün katılım sağlayabilirler

English on Skype

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR