ALMANCA

Kariyer hedeflerinizle aranızdaki tek engel iş yaşamında Almanca yetkinliğinizin olmaması mı?

New York Studio Dil Okulları’nın size özel hazırlayacağı program ile hızlıca iş Almancası öğrenip, kariyer hedeflerinizi gerçekleştirin! NYS Dil Okulları farkı ile iş Almancası yetkinliği yalnızca bunlarla sınırlı kalmaz, bu becerilerin yanında Alman kültürünü tanıma ve uyum sağlama becerisi de eklenir. Katılımcılara ders esnasında kültürel özellikler ve farklılıklar da öğretilir. Böylece katılımcı gelecekte yer alması mümkün farklı milletlerden katılımcıların oluşturduğu bir toplantı ya da iş yemeğine hazırlanır, aynı atmosferi deneyimleyerek profesyonelleşir.

İş Almancası programı ile katılımcılarının meslekleri gereği kullanmaları beklenen sektörel kelimeler, deyimler, terimler öğretilir, akıcı Almanca konuşma becerisi kazandırır. NYS Dil Okullarıİş Almancası programı katılımcıların iş yaşamında başarılı ve mutlu olmasına katkı sağlar. İş dünyasında ikinci bir dilin avantajlarından mı yaralanmak istiyorsunuz?

Hemen şimdi kaydolun! Eğitim koçumuzun size özel hazırladığı program ile iş dünyasında yerinizi ayırtın!


English on Skype

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR