Sınavlara Hazırlık

“NYS olarak sizleri başarı garantili olarak TOEFL, IELTS, Proficiency, YDS, TOEIC, PTE ve YÖKDİL gibi sınavlara Sınavlara Hazırlık derslerimizle hazırlıyoruz. Burada hedefimiz sizin arzu ettiğiniz puanı kazanarak hayatınızda arzu ettiğiniz değişiği yapıp, hayatınıza değişik bir noktadan devam etmenizi sağlamaktır. Burada arzu ettiğiniz sınavı tıklayarak sizi başarıya götürecek sınava hazırlık programınız hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizi arzu ettiğiniz hedeflere ulaştıracak Sınava Hazırlık eğitimimize bekliyoruz.”

Müşteri Hizmetleri İngilizcesi

NYS Dil Okulları Müşteri Hizmetleri İngilizcesi programında kurumların ve bireylerin ihtiyaçlarına özel olarak düzenlenen eğitim programı, profesyonel öğretmen kadrosu tarafından uygulanır. Katılımcılarını hedeflerine doğrudan ulaştıracak ders içeriklerinde son trendleri yansıtan terminolojiyi kullanır ve öğrenilen dilin sadece iş hayatında değil güncel yaşamda da kullanılabilmesini sağlar. Böylece dünya standartlarında eğitim almış, donanımlı ve ikinci bir anadilde yetkin olma becerisinden dolayı tercih edilen iş insanları yetiştirir.

Müşteri Hizmetleri İngilizcesi Program içeriği:

NYS Dil Okulları müşteri hizmetleri İngilizcesi programıyla; iyi bir müşteri hizmeti için gerekli beceriler ve nitelikleri öğrenir, yüzyüze ve telefonda müşteriyle sohbet başlatma, Etkili mektup ve e-mail yazmanın yanında resmi ve resmi olmayan yazı stillerini öğrenir, yazılarınızda müşteri odaklı yaklaşım imajı yaratabilir böylece hedef kitlenizde ilgi uyandırabilirsiniz.

Kurumunuzun Şikayet stratejileri ve politikalarına uygun şekilde olumsuz mesajları olumlu imaj yaratacak şekilde iletebilir, özür mektubu yazabilir, şirket politikalarını müşteriye açıklayabilir ve problem çözüm aşamalarında profesyonellik kazanabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri İngilizcesi programı ile hızlıca İngilizceyi öğrenin, kariyer hedeflerinizi yükseltin!

Canlı Online Çocuk İngilizcesi

Canlı Online Çocuk İngilizcesi

Çocuklarımız ve gençlerimize yeni bir dil, İngilizce, için konuşma ve aktivite odaklı, hem motive edici, hem de keyifli çok özel Canlı Online yaz programı hazırladık.

Doğru yaklaşım ve metotla Çocuklarımız ve gençlerimiz ikinci bir dili Canlı Online programla çok kısa zamanda öğrenebilirler. Yaz ayları iyi değerlendirildiğinde çocuklarımız dil becerilerinde çok kısa zamanda büyük gelişmeler sağlayabilirler. Yaz programınızı sizin için bu düşüncelerle organize ettik.

Program detayı: 

Yaş gurubu:  7-17

Ders saatleri: 11:00-12:30

Ders günleri: Haftada 5 gün. 

Toplam ders sayısı: Ayda 40 ders

Kontenjan: 9

Birinci dönem başlangıç: 6 Temmuz 2020

İkinci program başlangıç: 3 Ağustos 2020

Fazla bilgi ve kayıt için: 0216 362 88 44

Canlı Online Çocuk Yaz Programı

Canlı Online Çocuk Yaz Programı

Çocuklarımız ve gençlerimize yeni bir dil, İngilizce, için konuşma ve aktivite odaklı, hem motive edici, hem de keyifli çok özel Canlı Online yaz programı hazırladık.

Doğru yaklaşım ve metotla Çocularımız ve gençlerimiz ikinci bir dili Canlı Online programla çok kısa zamanda öğrenebilirler. Yaz ayları iyi değerlendirildiğinde çocuklarımız dil becerilerinde çok kısa zamanda büyük gelişmeler sağlayabilirler. Yaz programınızı sizin için bu düşüncelerle organize ettik.

Program detayı: 

Yaş gurubu:  7-17

Ders saatleri: 11:00-12:30

Ders günleri: Haftada 5 gün. 

Toplam ders sayısı: Ayda 40 ders

Kontenjan: 9

Birinci dönem başlangıç: 6 Temmuz 2020

İkinci program başlangıç: 3 Ağustos 2020

Fazla bilgi ve kayıt için: 0216 362 88 44

Mesleki İngilizce

Yazılı ve sözlü iletişimde kullandığınız kelimeler ve cümle yapıları eğitim seviyeniz, kültürünüz ve mesleki bilgi düzeyiniz hakkında önemli bilgiler içerir. Mesleğinizle ilgili teknik terimleri bilmeniz ve onları etkin bir şekilde kullanmanız mesleğinizdeki konumunuz hakkında çok kıymeti bilgiler verir. Bu konuda sizlere yardımcı olmak için Mesleki İngilizce derslerini organize ediyoruz. Burada hedefimiz sizlere mesleğinizle ilgili terimleri ve cümle yapılarını kazandırıp, bunları etkin ve doğru bir şekilde kullanmanızı sağlamaktır.

Çok Acil Çözüm

NYS Exclusive İngilizce programı: Yurtdışında çok acil bir toplantıya ya da seminere mi katılmanız gerek? Toplantı veya seminerde tanıtım mı yapmanız gerek? Yabancı misafirleri mi ağırlamak zorunda sınız? Ya da toplantı ve sunum çalışmaları yapmak, iş yazışmalarında bulunanız gerek? NYS Exclusive programı tam size göre.
NYS Exclusive ile sizlere 2 hafta çok yoğun, süratli, etken bir eğitim programı uygulaması sonucunda yabancı dili akıcı şekilde konuşmanızı hedefliyoruz. Kısa bir zaman içinde öğrendiğiniz dili konuşturuyoruz.
Hiç yabancı dil bilmeyen ve kısa bir sürede konuşması beklenen kişiler için NYS Exclusive programı idealdir.
Bu çok özel programın avantajı, eğitmenlerimiz ihtiyaçlarınızla bire-bir ilgilenerek, gerektiğinde işinize yönelik çalışmalar da yapmaktadır.  İki haftalık süre içinde, tüm gün boyunca yeni öğrendiğiniz dili duyuyor, onu tekrar ediyor, onda düşünüyor ve konuşursunuz. Öğle yemeğinde bile!
New York Studio eğitim materyallerinin gerçek hayatın içinden olması, deneyimli öğretmenlerimizin sizlerle yakından ve yoğun çalışması sonucunda çok kısa sürede öğrendiklerinizi kullanmağa başlıyor, konuşuyorsunuz.  Hızlı soru-cevap teknikleri ile de çalışarak gerçek hayatta karşılaşacağınız sorulara doğru ve hızlı cevap vermeye hazır oluyorsunuz.
 
Bu metodu sadece İngilizcede değil, tüm dillerde de kullanabiliyoruz.

Hukuk İngilizcesi

NYS’de Hukuk İngilizcesi programımızla, katılımcılar Cambridge Uluslararası İngilizce Sertifika (ILEC) sınavına hazırlanabilirler.

Konularında uzman ve uluslararası sertifika sahibi öğretmen kadromuzla öğrencinin ihtiyaç analizi gerçekleştirilir ve Hukuk İngilizcesi programı ders içeriklerini bu ihtiyaçlara cevap verecek şekilde hazırlanır.

Programın İçeriği :

 • Ticaret hukuku,
 • İş hukuku,
 • Yatırım,
 • Kira anlaşmaları, sözleşmeler,
 • Borçlu ve alacaklı ilişkileri,
 • Şirket bölünmeleri,
 • Risk olasılıkları ve irtifak hakkı,
 • Kambiyo senetleri,
 • Rekabet kanunu,
 • Genel hukuk,
 • Cezai soruşturma,
 • AB hukuku gibi konularda İngilizce akıcı konuşma, okuma ve yazma yeteneklerinin geliştirilmesinin yanında çıkarım ve yorum yapma, karışılaştırma gibi etkileşimsel aktivitelere de yer verilmektedir.

Tıp İngilizcesi

Tıpta Uzmanlık Sınavına Hazırlık ve Genel Tıp İngilizcesi
Tıp İngilizcesi konusunda 2 ayrı program sunuyoruz. Bunlar TUS sınavlarına hazırlık programı ve Genel Tıp İngilizcesi programlarımızdır.

TUS SINAVINA HAZIRLIK PROGRAMI:
Pratisyenlikten uzmanlığa geçiş için TUS sınavına girebilmeleri, ayrıca akademik kariyer yapabilmeleri için YDS’den en az 50-60 puan alma zorunluluğu bulunan doktorlar, dil eğitiminde NYS Dil Okulları’nı tercih ediyor.

GENEL TIP İNGİLİZCESİ PROGRAMI:
Amacı doktor ve sağlık çalışanlarının uzun vadeli olarak İngilizceyi etkin biçimde kullanması olan Tıp İngilizcesi Programı ile katılımcılar etkili ve akıcı şekilde tıbbi konularda İngilizce konuşma becerisi kazanmaktadır.

Genel Tıp İngilizcesi Programı alanında uzman ve uluslararası sertifika sahibi olan öğretmenlerimizle, A2.2 seviyesinden başlayarak B2.1 seviyesine kadar hizmet vermektedir.

Programımızın içeriği şu şekildedir :

 • React Hooks! (My favorite part of React!)
 • Hastalarla iletişim kurmakhastalıklarbelirtileraraştırmalartedavimuayenekorunma yolları gibi konular güncel hayattan örneklerle işlenir.
 • Hastanın güvenini kazanma, onlara telkinde bulunma becerileri, meslektaşlarıyla yazılı ve sözlü iletişimde bulunma, farklı tedavi şekilleri önerme gibi yetenekler kazandırılmaktadır.
 • İletişimsel metot doğrultusunda katılımcılar daha ilk dersten İngilizce konuşmaya başlarken, kurs bitiminde İngilizcede akıcı konuşma ve iletişim kurma becerisi kazanır.

 

Genel Tıp İngilizcesinde %100 başarı için bizimle iletişime geçin!

Finans İngilizcesi

FİNANS SEKTÖRÜ ÇALIŞANLARINA ULUSLARARASI FİNANS DÜNYASININ KAPILARINI AÇIYORUZ! 

Bu program katılımcılarının profesyonel eğitmen kadromuzla finans sektöründe uluslararası bir kariyer için hazırlanmalarını sağlıyoruz. 

Dört modüllük kurs sürecinde, alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerimiz eşliğinde,

 • Katılımcılar henüz ilk dersten İngilizce konuşmaya başlamaktadır.
 • NYS e-mail ve iş yazışmaları programıyla; uygun hitabet ile başlayan mail içeriği oluşturma, resmi yazıları sonlandırma üslubu, notları organize etme gibi beceriler edinir.
 • Bireysel bankacılık, yatırım bankacılığı, muhasebe, ticari finans, şirket birleşmeleri ve devirleri gibi çok geniş çaptaki finans konularını kapsar.
 • Stratejik planlama, iş geliştirme, büyüme stratejileri, risk yönetimi, yeni ortaklıklar başlatma,      liderlik ve  değişim yönetimi gibi konularda katılımcıların başarıya ulaşması sağlanır.

 

Muhasebe İngilizcesi

Kariyer hedefleriniz ile aranızda tek engel muhasebe İngilizce yetkinliğiniz mi?

New York Studio Dil Okulları olarak uzman ve deneyimli öğretmen kadromuzla size özel hazırlayacağımız program ile hızlıca Muhasebe İngilizcesini öğrenin, kariyer hedeflerinize kolayca ulaşın!

Muhasebe İngilizcesi Program içeriği :

 • React Hooks! (My favorite part of React!)
 • Muhasebe prensipleri,
 • CPA (Sertifikalı Kamu Muhasebecisi) ve serbest muhasebeci,
 • Bilançolar ve oranlar,
 • Kâr ve zarar beyanı,
 • Formüller ve denklemlerle çalışma,
 • Oran analizi,
 • Vergi muhasebesi/vergi sistemleri,
 • Değer düşürme ve yöntemleri,
 • Hesapların denetimi,
 • Hesap kontrol türleri,
 • Denetçi-müşteri ilişkisi,
 • Grafiklerin tanımlanması,
 • Yönetim muhasebesi,
 • Yatırım

Yukarıdakiler gibi pek çok alanda İngilizce akıcı konuşma becerileri kazanacak, kelime haznenizi geliştirecek, muhasebe İngilizcesinde yetkinlik kazanacaksınız.

#blog_module_6093bfc337b1f.blog-posts .blog-post_title, #blog_module_6093bfc337b1f.blog-posts .blog-post_title a { font-size:30px; line-height:46px; font-weight:800; }#iguru_soc_icon_wrap_6093bfc39416d a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_6093bfc39416d a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_6093bfc39416d a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_6093bfc39416d a:hover{ color: #ffffff; }