Eğitimde başarınızı sağlamak için Güncel ve Dil Eğiitimini Destekleyici bilişim teknolojilerini de içeren  Eğitim araç ve gereçlerini kullanıyoruz. Eğitim Araç ve Gereçlerimiz  gerçek hayattan alınmış farklı öğrenme yöntemlerine hitap eden, en son bilişim ve iletişim teknolojilerini içermektedir.
Multi-Medya araçları dinleme,dinlediğinizi anlama,  konuşma ve telaffuz yeteneğinizi arttırıp, uygulama yeteneğinizi geliştirmek için ders kitabı, elektronik kitap, alıştırma kitabı veya online kitap dinleme CD’si, video ve diğer bilgisayar destekli programlar kullanıyoruz.  Her katılımcıya gördükleri dersleri tekrar edebilmeleri  için internet şifresi veriyoruz. Bu şifre ile öğrenci online olarak dinlemeokumadinlediğini ve okuduğunu anlama, kelime haznesini geliştirme gibi konularda istediği yerde ve zamanda pratik yapabilecektir.

EK HİZMETLERİMİZ

  • Katılımcılarımız, yabancı dil gelişimleri ile ilgili olarak, rehberlik ve eğitim departmanlarımızdan destek alabilirler.
  • İngilizce eğitimlerimizde, Cuma günlerigramer ve konuşma aktivitelerine (aylık 16 ders) ücretsiz olarak katılabilirler.
  • Katılımcılarımızın, %90 kursa devam etmesi  ve verilen ödevleri başarı ile tamamlamaları halinde  kur sonu sınavında başarılı olmazlarsa ücretsiz takviye dersi ve takviye derslerin sonunda da, ikinci bir sınav hakkı imkanı sağlarız.
  • Katılımcılarımızın Gelişim Raporlarını kendileri ve insan kaynakları departmanına talepleriniz doğrultusunda aylık olarak paylaşırız.
  • Katılımcılarımız, belirli zamanlarda düzenlediğimiz film kulübü gibi aktivitelerimize katılabilirler.
  • Katılımcılarımız, şubelerimizdeki ücretsiz internet erişiminden yararlanabilirler.
  • Merkezlerimizde çay, su, kahve ikramımız olup, ücretsizdir.
#iguru_soc_icon_wrap_6092158eb97b1 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_6092158eb97b1 a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_6092158eb97b1 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_6092158eb97b1 a:hover{ color: #ffffff; }