HAKKIMIZDA

NEW YORK STUDİO DİL OKULLARI

1998’den bu yana yabancı dil öğreniminde Türkiye’nin tercih edilen dil okullarından olan New York Studio Dil Okulları, öğrencilerine yalnızca yeni bir dil öğretmekle kalmıyor, yeni bir kültürle de tanıştırıyor. İstanbul’un en önemli lokasyonlarında modern ve teknolojik altyapısıyla hizmet veren New York Studio Dil Okulları, yabancı öğretmen kadrosu ve konuşma ağırlıklı dil eğitimiyle katılımcılarına adeta yurt dışı deneyimi yaşatıyor. Uluslararası eğitim standartlarını ilke edinmiş, 21 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile %100 başarı oranına sahip NYS, gücünü mutlu ve başarılı mezun öğrencilerinden alıyor.

Vizyonu; günümüz iş ve sosyal hayatının İngilizce dil becerisi gerekliliğine uygun olarak modern ve teknolojik donanım ve native speaker öğretmen kadrosu ile Yabancı dil eğitimini konuşarak öğretmek olan NYS Dil Okulları eğitimde uluslararası standartlara uygunluk taşır.

Misyonu; öğrencilerine günlük hayatlarında ve dünya ile rekabet eden iş hayatlarında kullanacakları güncel bir dil öğretmeyi hedeflemiş NYS Dil Okulları, teknolojik ve sosyal gelişmeleri yakından takip eder, sistemine dahil eder ve katılımcılarına kullanabilecekleri güncel terminolojiyi öğretir. Yabancı dil eğitiminde kaliteyi ve ayrıcalığı yaşatırken modern araç gereçler ve titizlikle seçilmiş ders kitapları ve dökümanları ile dil eğitiminde fark yaratır.


1998 yılında, İstanbul’da kurulan New York Studio Dil Okulları, yabancı dil öğrenimine getirdiği yenilikçi eğitim anlayışıyla bireysel çözümlerin yanı sıra ağırlıklı olarak şirketlere kurumsal çözümler üreten, %100 başarı oranına sahip Türkiye’nin öncü dil okuludur. Bugün, ‘New York Studio Dil Okulları sonuç odaklı ve öğrenci memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımıyla katılımcılarına yabancı dil eğitiminde yüksek iletişim becerisi kazandırmaktadır. Eğitim programlarını bireylerin ya da kurumların ihtiyaç analizini gerçekleştirdikten sonra planlayan NYS, katılımcılarının dil düzeyi ne olursa olsun hedeflerine başarıyla ulaşmasını sağlayacak programlara sahiptir.


English on Skype

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR