IELTS

IELTS SINAVINA HAZIRLIK KURSU

NYS’DE IELTS FARKI

Temelde Akademik ve Genel Eğitim olarak ikiye ayrılan IELTS; dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerilerini ölçer.

•Öğrencimizi, dört dil becerisine de aynı önemi veren uzman ve uluslararası sertifikalı eğitimcilerimizle, tüm konularda detaylı bir çalışma ile sınava hazırlıyoruz.

•Ders programını hazırlarken bireysel öğrenme metodunuzöğrenme farklılıklarınızİngilizce bilginizihtiyaç ve hedefleriniz gibi sınav başarınızı etkileyecek faktörleri belirliyoruz.

•Sınavda başarı amaçlı kurgulanan ders içeriklerinde sınava hazırlık yöntemlerini, test ve soru tiplerine özel taktikleri, geçmiş dönemlerde çıkmış soru tiplerini incelenerek, öğrencimizin IELTS sınavında başarı kazanmasını hedefliyoruz.

NYS olarak IELTS sınavına özel geliştirdiğimiz program 2+2 Eğitim Sistemi ile öğrencilerin iki yönlü olarak sınava hazırlanmasını sağlıyoruz.

NYS olarak iletişimsel metot doğrultusunda öğrencilerimize sözlü ve yazılı olarak sınav esnasında fikirlerini organize etmeyi öğretiyoruz.

•IELTS eğitimi pre-intermediate ve intermediate seviyelerinden başlamaktadır.


English on Skype

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR