TOEFL

TOEFL’DA 80 PUAN GARANTİSİ

Alanında deneyimli, üniversite mezunu ve uluslararası tanınan eğitim sertifikalı Amerikalı öğretmenler ile TOPC ve TPO eşliğinde, TOEFL sınavlarına kaliteli hazırlık eğitiminde öğrencilerimize başarıyı yaşatıyoruz.

 

TOEFL’DA NYS FARKI

  • Eğitime başlamadan önce, öğrencinin İngilizce bilgi seviyesi belirlenir, ihtiyaçlarına yönelik bir eğitim programı hazırlanması için her öğrenciye ihtiyaç analizi yapılır.
  • İlk günden itibaren sınav odaklı olan eğitimlerin amacı öğrencinin arzu ettiği puanı en kısa zamanda almasıdır.
  • Sınav odaklı dil eğitimini ilke edinmiş yabancı ve Türk öğretmen kadrosu, öğrencilerin sınavda başarıya ulaşmalarını sağlayacak ipuçları ve sınava dair önemli hususlar üzerinde durur.
  • NYS’de TOEFL eğitimleri Intermediate ve Pre-Intermediate seviyelerinden başlar. Intermediate seviyesinden başlayanlar için eğitim programları 80 ders içerir.
  • Dersler alanında uzman, sınav formatına hakim, NYS’den TOEFL sistemi ile ilgili özel eğitim alan Amerikalı ve Türk öğretmenler tarafından verilmektedir.
  • TOEFL hazırlık eğitimleri; dinleme, konuşma, okuma ve yazma olmak üzere dört beceriye de hitap eden içeriklerle öğrencinin her alanda başarıya ulaşmasını sağlar.
  • New York Studio TOEFL eğitiminde daha önce sınavda çıkmış binlerce TOEFL metaryelini ve ETS ürünlerini kullanmaktadır. Bu da öğrenciyi sınava hazırlamakta, benzer soru formatlarını görmesini ve sınava odaklanmasını sağlamaktadır.
  • NYS Dil Okulları, TOEFL kursuna yazılan öğrencilerine TOEFL eğitimine ek olarak haftada 4 ders saatlik Speaking&Gramer akivitelerine ücretsiz olarak katılma imkanı sunarak kendilerini akıcı İngilizce konuşma ve grammer dilbilgisi alanlarında geliştirmelerine olanak tanımaktadır.
  • NYS Dil Okulları, TOEFL hazırlık eğitimlerinde tüm katılımcılarına 80 puan garantisi sunmaktadır.

 


Dil eğitiminde 1998 yılından bu yana olan tecrübe ve bilgi birikimi ile siz değerli öğrencileri hedeflerine ulaştırmanın  mutluluğunu  yaşıyoruz.  

Alanında  deneyimli,  üniversite  mezunu  ve uluslararası tanınan eğitim sertifikalı öğretmenler ile TOPC ve TPO eşliğinde, TOEFLYDSIELTSPTEYÖKDİL sınavlarına hazırlık eğitiminde öğrencilerimize başarıyı yaşatıyoruz.

New York Studio Dil Okulları ile sınava hazırlık süreci boyunca edineceğiniz deneyimlerin olumlu etkileri size yalnızca sınavlarda istediğiniz puanı kazandırmakla sınırlı kalmayacak, aynı zamanda tüm akademik ve iş hayatınızda kullanabileceğiniz temelleri de oluşturacaktır.

 


BİZ SİZİ ARAYALIM.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İletişim Sayfası


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR