WORKSHOPS

İNGİLİZCE İŞ YAZIŞMALARI

Yaptığımız yazışmalarda kullandığımız dil, seçtiğimiz kelimeler ve yazışma üslubumuz kişiliğimiz hakkında ciddi bilgiler verir ve sizin organizasyon içindeki geleceğinizi belirler. Bundan dolayı iş yazışmaları iş dünyasında oldukça önemlidir.
Kimler katılmalı? 1) İngilizce iş yazışmaları yapanlar, 2) Yazılı iletişimde bulunan yönetici ya da personel, 3) Bu alanda kariyer hedefleyen yeni mezunlar,
Program içeriği:
Mesajın içeriği ve yapısı belirlendikten sonra diplomatik bir dille resmi veya samimi mesajlar oluşturmak,
• Usulüne göre eleştiri ve tenkitler yapmak,Aktiviteler organize etmek ve bu aktivitelerle ilgili yazışmaları yapmak,
Uzman öğretmenlerimizle ders esnasında mesleğinizle ilgili örnekler üzerinde de çalışabilirsiniz.

TOPLANTIYA KATILIM İNGİLİZCESİ

KATILIMDA KULLANDIĞINIZ İNGİLİZCENİZLE TOPLANTININ YILDIZI OLUN!..
Uluslararası kurum ve kurum çalışanlarının yer aldığı toplantılarda toplantıya katılıyor,
Sorularınızı soramıyor, sorulan sorulara cevap veremiyor musunuz?
•Katıldığınız toplantılarda İngilizce konuşurken geriliyor musunuz? Uzman eğitmen kadromuzla size sunduğumuz Toplantıya Katılım İngilizcesi Programız, sizi toplantılarınıza akıcı İngilizce konuşmaya hazırlar ve toplantının yıldız katılımcısı yapar!

Toplantıya Katılım İngilizcesi Programı
toplantının hedefini belirlemekten başlayarak, • Katılımcıların toplantı ajandası konusunda fikirlerini sorma,

• Talep edilen değişiklikleri yapma,
• Toplantının açılışını yapma
• Toplantı sırasında toplantıyla ilgili öneriler ve şartlar sunma
Fikir ayrılıkları ve kişisel itirazlarla başa çıkma,
• Karar aşamasında fikirlerinizi kabul ettirmek için ikna etme gibi konularda toplantı katılımı ve yönetimi alanında yetkinlikler kazandırır.

İNGİLİZCE İŞ GÖRÜŞMELERİ

Uluslararası iş görüşmelerindeki başarınız şirket içindeki başarınızı da belirler. Gelin bu başarıyı birlikte yakalayalım!.. NYS Dil Okulları, İş Görüşmeleri ve İş Pazarlıkları İngilizcesi Programımızın hedefi; katılımcılarına yapacakları iş görüşmeleri ve pazarlıklarda İngilizceyi aktif, profesyonel ve etkin şekilde kullandırmaktır.
Toplantı öncesi hazırlıklardan başlayarak, karşı tarafın tekliflerine yeni şartlar getirmek,
•Mümkün olan ve olmayan durumların nedenlerini açıklamak,
Fikir ayrılıkları ve itirazları gidermek,Kararları kabul ettirmek için ikna etmek ve çelişkilerle başa çıkmak,
•Alınan kararları özetleyerek aksiyon planı oluşturmak,
Anlaşma metnini hazırlayarak toplantıyı sonlandırmak, gibi katılacakları iş görüşmeleri ve pazarlık süreçleri boyunca kullanabilecekleri akıcı İngilizce konuşma becerileri geliştirilir.

 

SOSYALLEŞME İNGİLİZCESİ (SMALL TALK)

İş hayatında başarı, kişilerle bireysel bazda iletişim kurmaktan geçer. Profesyonel ve teknik olarak çok rahat kullandığınız İngilizceyi sosyal ilişkilerinizde de gerçekleştirelim. Uzman ve alanında deneyimli eğitmen kadromuzla sunduğumuz Sosyalleşme-Small Talk İngilizcesi programımızla güncel hayatta İngilizce becerilerinizi sergileyebilir, yeni arkadaşlıklar kurabilir ve iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

Sosyalleşme İngilizcesi programımızla sizlere çözüm üretiyoruz. Program süresince katılımcılar farklı sosyal ortamlarda farklı kimliklere bürünerek rol canlandırmalarında bulunarak konuşuyor, etkileşimsel aktivitelerle konuşma pratiği yapıyor ve sosyal hayatta karşılaşılan durumları eğlenerek deneyimliyorlar. Sosyalleşme İngilizcesi ile yeni fırsatlara kapılarını aç, hayat beklemez!..

İNGİLİZCE SUNUM TEKNİKLERİ

Başarılı İngilizce sunumlarınız sizin kendi geleceğinizi ve şirketinizin satışlarını belirleyecektir. NYS’nin uzman öğretmen kadrosuyla hazırladığı İngilizce Sunum Teknikleri’yle uluslararası ortamlarda firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve en önemlisi de kendinizi etkili bir biçimde tanıtın.
Program İçeriği:
•İngilizce konuşan bir topluluğa sunum yapmaya dair ipuçlarını edinir, kendi fikirlerinizi ekleme noktasında bilgi sahibi olursunuz.
Zor durumlarla başa çıkma yöntemleri hakkında bilinçlenir, etkili görsel seçiminde ve kullanılmasında bilgi edinirsiniz.
Karşılaştırma yaparak sonuç çıkartabilir, diyagramdaki verileri açıklayabilirsiniz.
Soru, cevap ve yorumlar bölümünde katılımcıları aktif dinleme becerisi geliştirir, görüş ve fikir ayrılıklarınızı kibarca belirtebilirsiniz.
Söz kesintileriyle başa çıkabilir, sunum sonunda yorumlara nasıl bir yaklaşımda bulunarak cevaplayabileceğinizi öğrenirsiniz.

İNGİLİZCE İŞ MÜLAKATLARI

Türkçe iş mülakatınızı İngilizce iş mülakatınızla taçlandırıp işi kapın!
NYS’nin profesyonel eğitmen kadrosuyla sunduğu İngilizce İş Mülakat Programı’yla iş mülakatını başarıyla tamamlayıp arzu ettiğiniz işe yerleşin!

İngilizce İş Mülakatı Programımızda katılımcılarla yapılacak iş mülakatları ile sizleri gerçek iş mülakatlarına hazırlıyoruz.
Eğitimimiz, ilgi alanlarımız ve geçmiş iş tecrübelerimiz hakkında bilgi vermeden başlayarak,
Yeteneklerimiz ve niteliklerimiz hakkında konuşma,
Boş zamanı değerlendirme şekilleriniz,
Üye olduğumuz kulüpler ya da çalıştığımız sosyal sorumluluk projeleri hakkında konuşmak,
•Söz konusu iş için neden uygun bir aday olduğunuzu güçlü ve zayıf yönleriniz üzerinden konuşarak iş için en uygun aday olduğunuz konusunda ikna etme,
•Mülakat sonunda iletişim kanallarının konuşulması ve mülakat alanından ayrılma konularında yetkinlik kazanırsınız.


English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

AÖF Sınavlarınızda başarılar diliyoruz .

AÖF öğrencilerimize 13-14 Nisan Cumartesi ve Pazar günü saat 9:30 da gireceklere sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

ÖĞRENCİ REFERANSLARIMIZ

Şirketimizin çalıştığı dil kurumu olan New York Studio ( NYS ) dil okullarında Almanca eğitimi aldım. İş durumum dolayısıyla hızlı bir şekilde ilerleme kaydetmem gerekiyordu ve Almanca eğitmenimin bunu göz önünde bulundurarak uyguladığı eğitim metodu ve ekipteki diğer personelin yakın ilgisinden oldukça memnun bir şekilde kursu tamamladım. Yabancı dil eğitimlerinde böyle profesyonel ve hedefli odaklı çalıştıklarından dolayı NYS dil okullarını tavsiye ediyorum. Tüm ekibe teşekkür ediyorum.
Dr. Ahmet Üner, Application Technology Manager, BASF Türk Kimya İngilizce Bölümü
What we accomplished with New York Studio Language school in a very limitted time is something unbeliveable.I’ v scored 71 out of 120 in TOEFL,unfortunately my universty accepts 72 or more than 72 ,when I had learnt that I immidently registered New York Studio Language school corses.I took 20 hours lesson in one week and I have scored 80 from TOEFL I can’t imagine what would I score if I had more than one week lesson.I personally recommend everybody to have this brilliant course.
Artun Köken İngilizce Bölümü
Kurumunuzda ileri İngilizce kursları aldım. Kurslar gerek İngilizce anlama gerekse sınavlarla baş edebilme yeteneğimi arttırdı. Bu kurslar sonucunda ÖSYM tarafından yapılan devletin resmi dil sınavı olan YDS-Yabancı Dil Sınavından 70 puan elde ettim. Bu III. derece dil tazminatı almamı da beraberinde getirmiştir. Bu başarıyı nasıl elde ettiğimi araştırdığımda; a)Öğrencinin Derslere devamını sağlayacak çeşitli yöntemler uygulamanız:devam takip, öğretmenlerin sınıfta gelinmeyen günlerin nedenini merak etmeleri, özellikle de sabahları ikram edilen sıcak poğaçaları J zikir etmek isterim. b)Özellikle anadili İngilizce olan alanında uzman ve eğitmenlik formasyonlarına sahip öğretmenlerin ders vermesi İngilizce konuşmaya zorunlu kılmak ve İngilizcenin günlük tabi pratiğini birinci elden öğrenme şansını vermektedir. c) Öğretim sonrasında bilgisayar ve öğretmenin ortak çalışması kavramada kolaylık sağlamaktadır. e)Öğretmenlerin sürekli e-mail yoluyla takip edilen günlük ödev vermesi de ders işleme sırasını güçlendirmektedir. Kurumunuza ve şahsınıza ilgi-dikkat ve doğru yöntemler-doğru yol için teşekkür ederim.
Doç.Dr. Faik ÇELİK Kocaeli Üniversitesi - İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İleri İngilizce Mezun
İlk önce söylemem gereken şey, öğrenmek için çabalamayan birisine bir şey öğretemezsiniz. Kendi adıma bunu yapmak için çabaladım ve sadece bir kere iş seyahati sebebiyle bir derse katılamadım, bunun dışında tatildeyken dahi bütün derslere katıldım. Tabii bu sistemin de hakkını teslim etmem gerek, kendi evimin konforunda ders yapmak büyük bir avantaj, trafikte kaybedilen zaman yok mesela, tek ihtiyaç duyduğumuz şey bir internet bağlantısı. Hem ailemle olup hem de ders yaptım, bence bir ebeveyn olarak da çocuklarımız için iyi bir örnek olduğunu düşünüyorum, yaş farketmeksizin bir insanın bir şeyler öğrenmeye çabalaması çocuklara iyi bir örnek olabilir.
Murat Aydın, Siemens Türkiye İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
Serpil Can, İş Bankası IELTS Hazırlık Mezunu
Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Yiğit Gül, Yapı Kredi Bankası İngilizce Bölümü Mezunu
Eğitimle ilgili olarak, şahsım adıma verimli bir süreçti diyebilirim. Rasin ve Shaher Hocalardan gayet memnun kaldım. Bence ilk 2 hafta Türk bir hocadan genel bir bilgi alıp, sonrasında yabancı bir hocayla alıştığımızın dışında daha farklı bir teknikle ilerlememiz iyiydi. Hocalarımıza ve sizlere tekrar teşekkürler.
Nagihan Berber, Kale Holding İngilizce Bölümü
Almış olduğum bire-bir özel İngilizce eğitimimi yabancı öğretmenimin de desteği ile başarılı bir şekilde bitirdim.Bu süreç içinde New York Studio Dil Okullarının izlemiş olduğu sistem ve yöntemlerle birlikte öğretmenimin ortak çalışması neticesinde artık İngilizce'yi çok güzel konuşabiliyorum. İngilizce'yi çok kısa sürede ve net bir şekilde konuşmak istiyorsanız sizde benim gibi New York Studio Dil Okulları sayesinde bu hayalinize kavuşabilirsiniz. Bu yolda bana her türlü desteği veren New York Studio Dil Okulları ve çalışanlarına, özellikle öğretmenime çok teşekkür ederim.
Mine Demirtaş, Karahan Grup İngilizce Özel Ders Mezunu
Her şeyden önce en tepedeki genel müdürden en alttaki tüm bay ve bayan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Benim nasıl bir eğitim programına ihtiyacım olduğunu çok doğru anlayarak çok doğru kurgulamışsınız. 1) Zamanlama: Gayet uygun. Benim yeterli altyapım olması nedeniyle böyle bir uygulama çok doğruydu. Yaklaşık 20 saatlik bir eğitim tüm ihtiyaçlarımı karşıladı. 2) Eğitmen: Figen Hanım çok doğru bir seçim. Gerek Türk olması, gerekse hangi alanlarda eksiklerim olduğunu çok iyi fark etmesi çok yerindeydi. Diyebilirim ki tüm kafamda olan sorular çözüldü. Başka dil okullarında neticede birden çok kişi ders almamız nedeniyle okul gibi bir ders sürmekteydi. Oysa burada karşılıklı çözüm odaklı ve zayıf kalmış noktaları çok iyi kapattık. 3) Eğitim ekipmanları: Ara ara sınıfın bilgisayarından İspanyolca derslerin web sitelerine girerek, ana dili İspanyolca olan kişilerin konuşmalarını ve eğitimlerini gördük. Çok yararlıydı 4) Sınıf düzeni: Çok çok güzel. Her sınıfta ders olmasına rağmen hiç bir şekilde bir gürültü gelmedi. Genel anlamda tüm alanlarda çok memnun kaldım çok iyiydi.
Aybars Batılı İspanyolca Mezunu.
İşimi sevmem ve çalıştığım şirketin Alman ortaklı olmasından dolayı Almanca öğrenme ihtiyacımın oluştuğu dönemlerde herkes gibi internetten araştırma yaptığım, yakınlarımdan dil okulu ve kurs maceraları dinledikten sonra tercihim New York Studio Dil Okulları’ndan yana oldu. Tam ihtiyacıma göre bir eğitim programlaması ile ‘’konuşamam’’ dediğim Almancayı bugün anadil gibi konuşuyorum. İşimde mutluluğu ve başarıyı yakalamama katkısını inkar edemeyeceğim NYS Dil Okullarına çok teşekkür ederim.
Kadir Altunbaş İş Almancası Mezunu
Uzun yıllardır istanbul’un en yoğun caddelerinden birinde dünyaca ünlü bir markada sales managerım. Son zamanlarda artan turist yoğunluğu ve markamızın trusitlerce daha dikkat çekici olması ve müşteri portföyümüzün çoğunun yabancı müşterilerden oluşması dolayısıyla ikinci bir dili öğrenmem kariyerim için kaçınılmaz olmuştu. Araştırmalarım sonunda her cadde başı bulunabilen, alalade bir kurs merkezi değil dil okulunda profesyonel kişilerce bu eğitimi almaya karar verdim. NYS’de sadece 2 hafta aldığım eğitimler sonucunda kariyerime güvenle bakıyorum, satışlarımı arttırıp ücretimden çok daha fazlasını ay sonunda elde edebiliyorum. Bana getirdiği tüm artılar için kocaman teşekkür etmek isterim, iyi ki varsın NYS.
Büşra Çakıroğlu Parakendecilik İngilizcesi Mezunu.
İşim gereği Rusya’ya çok fazla seyahat ediyorum. Bulunduğum seviyeye uygun bir öğretmen seçerek, yoğun iş programıma uyumlu olarak öğretmenimle esnek gerçekleştirdiğimiz derslerde; anlama- konuşma ve yazma konusunda Ruslarla daha iyi iletişim kurmama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim’’ Doğru bir yabancı dil okulunu tercih ettiğimi düşünüyorum, eğitim almayı düşünen herkese tavsiye ederim.
N. Emre Narin, Martı Otel Yönetim Kurulu Üyesi İngilizce Bölümü
Her geçen gün kendimizi daha da geliştirmek zorunda olduğumuz bir yaşamla karşı karşıyayız. Yabancı bir dil öğrenmek günümüz toplumunda bir gereklilik haline gelmiştir. Bu konuda ben de bir adım atıp yabancı dil öğrenmeye karar verdiğim zaman, bir takım araştırmalar yapıp sonunda New York Studio Dil Okulları'na gitmeye karar verdim. Bu kararın hayatımda verdiğim en mantıklı karar olduğunu şu anda gönül rahatlığı ile yazabiliyorum. En başta eğitmenim Berna Topaloğlu'nun bilgisi ve bildiğini aktarabilmesi benim için en önemli kriter ve bütün kadrosuyla sorunsuz bir şekilde yürütülen bir eğitim. Kalitesini sonuna kadar hissettiren bir kurum. Hedeflerine bir adım daha yaklaştığını hissetmek paha biçilemez bir mutluluk. Doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum , eğitim almayı düşünen herkese tavsiye ederim.
Hakan Kerem KANKAYA, Maden Mühendisi, Kumcular Liman İşletmeleri. İngilizce Bölümü
Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu
New York Studio, gerçekten İngilizce’yi öğrenmek istiyorsanız gidebileceğiniz en iyi yerlerden biri. Kendi gelişiminizi çok rahat izleyebilirsiniz. Çok sıcak bir ortam, öğretmenler işlerinde çok başarılılar, ve en önemli şeylerden biri derste uykunuz gelmiyor çünkü sınıfta güzel bir enerji yaratıyorlar. Çalışanlar gerçekten çok yardımsever ve profesyoneller. Saygılarımla
YILMAZ DURSUN TELEFONDA İNGİLİZCE Mezunu
Eğitimle ilgili olarak, şahsım adıma verimli bir süreçti diyebilirim. Rasin ve Shaher Hocalardan gayet memnun kaldım. Bence ilk 2 hafta Türk bir hocadan genel bir bilgi alıp, sonrasında yabancı bir hocayla alıştığımızın dışında daha farklı bir teknikle ilerlememiz iyiydi. Hocalarımıza ve sizlere tekrar teşekkürler.
NAGİHAN BERBER TELEFONDA İNGİLİZCE Mezunu

REFERANSLAR