YDS

150 DAKİKA BAŞARMAK İÇİN YETERLİ BİR SÜREDİR YDS'YE NYS'DE HAZIRLANIN, ÇÜNKÜ...

Hangi seviyede olursanız olun, NYS’de YDS eğitimi alabilirsiniz.

NYS’nin YDS eğitimlerinde tek amacı; öğrencilerinin performansını en üst seviyeye çıkararak hedeflediği puana başarıyla ulaşmasını sağlamaktır.

İlk dersten itibaren test çözme teknikleriyle ilgili çalıştırılırsınız.

Uzman öğretmen kadromuz bu doğrultuda hedeflediğiniz puan için çalışma planı hazırlar, sınav sistemi ve stratejilerle taktik ve bol test çözümü ağırlıklı uygulamalar sunar.

Öğretmenlerimizin öncelikli kaynağı çıkmış sınav soruları olmakla beraber gerekli durumlarda farklı eğitim materyalleri ile konuların anlaşılır kılınmasını destekler.

Eğitim süresince farklı tipte soruları görür, bol bol test çözersiniz. YDS soru tiplerinde uzmanlaşır, sınav günü önüne çıkan soruya nasıl yaklaşacağınızı bilirsiniz.

Ek kaynaklarla varsa açığınız kapatılır, sınava güvenle hazırlanırsınız.

YDS hazırlık programına kaydolan öğrencilerimiz, program süresince Konuşma Kulübü ve Grammer Atölye çalışmalarına ücretsiz olarak katılabilir. Program İçeriği

 

Grammer çalışması

 

Kelime çalışması

 

Türkçe - İngilizce , İngilizce - Türkçe Çeviri

 

Test çözüm teknikleri ve stratejileri

 

YDS deneme sınavları

 


Dil eğitiminde 1998 yılından bu yana olan tecrübe ve bilgi birikimi ile siz değerli öğrencileri hedeflerine ulaştırmanın  mutluluğunu  yaşıyoruz.  

Alanında  deneyimli,  üniversite  mezunu  ve uluslararası tanınan eğitim sertifikalı öğretmenler ile TOPC ve TPO eşliğinde, TOEFLYDSIELTSPTEYÖKDİL sınavlarına hazırlık eğitiminde öğrencilerimize başarıyı yaşatıyoruz.

New York Studio Dil Okulları ile sınava hazırlık süreci boyunca edineceğiniz deneyimlerin olumlu etkileri size yalnızca sınavlarda istediğiniz puanı kazandırmakla sınırlı kalmayacak, aynı zamanda tüm akademik ve iş hayatınızda kullanabileceğiniz temelleri de oluşturacaktır.

 


BİZ SİZİ ARAYALIM.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İletişim Sayfası


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR