YÖKDİL

YÖKDİL

Tecrübeli ve alanında uzman öğretmenlerimizle YÖKDİL çok daha kolay!

New York Studio Dil Okulları olarak öğrencilerimizin YDS sınavında olduğu gibi YÖKDİL sınavında da istedikleri dil puanını almaları konusunda başarı garantili eğitimler veriyoruz.

YÖKDİL’de kullanılan test teknikleri, sınavın önemli püf noktaları ve bu noktalara yaklaşımlar,

Gramer bilgisiparagrafcümle tamamlamaçeviri,yakın anlamlı cümleler arasında seçme gibi birçok soru tipini cevaplamanız için yoğunlaştırılmış sınav İngilizcesi eğitimleri veriyoruz.

•Öğrencinin tüm soru tiplerini tanıması ve tüm konulara hâkim olması için, tüm soru tiplerinde yeterince test sorusu çözüyoruz.

Lisansüstü, doçentlik ve akademik kariyerhedefleyenlerin YÖKDİL ya da YDS sınavında başarı göstermesi gerekmektedir.

•YÖKDİL’de de YDS sınavında olduğu gibi katılımcıların, doktora başvuru sürecinde en az 55doçentlik başvuru sürecinde de en az 65 puan alması gerekmektedir.


English on Skype

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR