İŞ İNGİLİZCESİ

İŞ İNGİLİZCESİNİ NYS’DE ÖĞRENİP KARİYER HEDEFLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİN!  
Günümüz rekabet dünyasında kişi ve kurumların iş hayatında başarıya ulaşması İngilizceyi konuşma ve kullanma yetkinliğine bağlıdır.   
Profesyonel ve deneyimli eğitmen kadromuzla hazırladığımız program içeriğimiz:
 
  • Konuşma ağırlıklı (iletişimsel metot-communicative method) olan iş İngilizcesi programlarımız elementary seviyesinden başlayarak advanced seviyeye kadar devam eder. 
 
  • 6-9 kişilik sınıflarda ana dili İngilizce olan öğretmen kadromuzla, kendinizi yurt dışında hissederek kısa zamanda dilde yetkinlik kazanır ve konuşmaya başlarsınız. 
 
  • Programımızda iş dünyasıyla bağlantılı konular içeren vaka çalışmaları ve dünyaca ünlü şirketlerle ilgili gerçek makalelere yer verilmektedir.
 
  • Eğitim sürecinde kelime hazneniz güçlenir, konuşma, soru sorma, cevap verme, dinleme aktiviteleri ile toplantı ve telekonferanslara hazırlanmış olursunuz
Uluslararası arenada başarılı bir iş görüşmesi veya iş ortaklığı için kültürel farklılıkları ayırt etmek çok önemlidir. Uluslararası pazarda gerçekleştireceğiniz bir toplantı, iş yemeği ya da mülakat sırasında nelere dikkat edeceğiniz yabancı öğretmenlerimiz tarafından aktarılmaktadır.

English on Skype

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR