BULATS

 BULATS,  profesyonel  iş  İngilizcesi  iletişim  becerilerini  test  eder.  Uluslararası şirketler dil yeterliliğini ölçmekte, işe seçim, yerleştirme, eğitim ve terfi gibi süreçlerde çalışanlarını BULATS sonuçlarına göre gerçekleştirir. Personellin objektif iletişim becerilerini değerlendirme testi olan BULATS’ta başarı Türkiye’de sadece New York Studio Dil Okulları’nda uygulanan ‘’NY Studio Metodu’’ ile mümkündür.

 

BULATS’TA BAŞARI NY STUDIO METODU İLE GELİYOR!

• NYS Dil Okulları’nın 19 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ışığında BULATS’a özel olarak geliştirdiği NY Studio Metodu alanında uzman, deneyimli ve yabancı öğretmenler tarafından uygulanmaktadır. NY Sudio Metoduyla, gerçek iş hayatında karşınıza çıkan durumlarda iletişim kurar, profeyonel bir ortamda sınavda beklenilen konuşma, dinleme, okuma, yazma becerilerinizi geliştirirsiniz.

• NY Studio’da BULATS’a tamamıyla iş hayatından alınmış konularla sınav odaklı hazırlanırsınız. Eğitim boyunca çıkmış testlerin çözümleri, soru tipleri ve çözüm taktikleri ve sınava ilişkin stratejileri öğrenirsiniz.

• NY  Studio  ile;  profesyonel  yaşamda  karşılaşacağınız  sipariş,  raporlama,  grafik yorumlama, e-mail yazma, not alma gibi konularda doğru ton ve dilbilgisini öğrenirsiniz.

• NYS, BULATS test formatına benzer nitelikte eğitim araç gereçleriyle sizi BULATS’a sınav ve başarı odaklı hazırlar.


English on Skype

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR